שירות לקוחות:
שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 250 שקלים!

CRM לחדר כושר

למה חדרי כושר צריכים תוכנת CRM?

שירות איכותי ויחסים אמינים עם לקוחות – לשם כל עסק שואף. רק באמצעות גישה זו ניתן לאסוף בסיס של לקוחות קבועים ולמשוך בהתמדה חדשים. זה חל על כל התחומים, אבל חשוב במיוחד עבור נישות תחרותיות מאוד, כגון מועדוני כושר. רק עסק שמתאים את עצמו למציאות הכלכלית של היום שורד, ומערכות CRM מיוחדות יסייעו לייעל את תהליך העבודה.

ברצוננו להזכיר לכם את ה-CRM הטובים ביותר לעסקים קטנים השנה:

 • כוח מכירות
 • Pipedrive
 • זוהו
 • מכירות יום שני CRM
 • Freshsales

אגב, כדי לייעל את ניהול המטופלים ולשפר את התקשורת עם הלקוחות, ספקי שירותי בריאות צריכים למצוא CRM אמין עבור שירותי בריאות שיכול לנהל ביעילות את הנתונים והאינטראקציות של המטופלים שלהם.

ישנן מספר תכונות המבדילות בין מועדוני כושר לבין סוגים אחרים של עסקים:

זמן כושר

קשר עם לקוחות

קורה בשלושה אופנים: דרך האתר הרשמי של המועדון, דרך קשר טלפוני עם המנהלים ובאמצעות תקשורת ישירה עם המנהלים. זהו זרם רציף עצום של בקשות, אשר צריך להיות מעובד כראוי כדי לשמור על כל לקוח.

הרבגוניות של השירותים הניתנים

במועדונים קטנים ובמכוני כושר, לקוחות יכולים להגיע לאימון אישי וגם לאימונים קבוצתיים. מתקנים גדולים יותר מוסיפים מורכבות על ידי הוספת חדרי עיסוי, בריכות, סאונות, חנות מכירה לתזונת ספורט ועוד – כל אלה צריכים להילקח בחשבון ולייעל.

חֲבֵרוּת

ראשית, עצם מערכת רישומי הלקוחות: שיעורים חד פעמיים, כרטיסי מועדון, מנויים שונים לביקורים קבועים או מוגבלים. שנית, רמות שונות של גישה לשירותים: רשתות גדולות מנפיקות כרטיסי מועדון עם מספר רמות של הרשאות, כי יש אנשים שיכולים להשתתף בשיעורים בימים מסוימים, ומישהו רוצה ללכת לעיסוי או לסאונה לאחר האימון.

היתרונות של CRM לחדר כושר

מערכת CRM עשויה להידרש על ידי חדרי כושר מהסיבות הבאות:

 • CRM לחדר כושר מסייע בניהול קשרי לקוחות ומאחסן נתונים אודותיהם, כגון היסטוריית אינטראקציות ורשימות העדפות. זה מקל על צוות חדר הכושר להכיר את הפטרונים שלהם ברמה אישית יותר, מה שיכול להגביר את האושר והנאמנות של הפטרון.
 • תוכנה כזו יכולה לסייע לחדר כושר בניהול מכירות, מעקב אחר מכירות וניתוח נתונים כדי לזהות את הסחורות והשירותים המוערכים ביותר על ידי הלקוחות וליצור קמפיינים שיווקיים מוצלחים יותר על סמך ממצאים אלו.
 • מערכת ה-CRM תפקח על מאמצי הפרסום, תנטר ותעריך את התוצאות ותזהה את המוצלחים ביותר.
 • למנהלי חדר כושר יהיה פשוט יותר לארגן פרויקטים, להזכיר לאנשי הצוות לנקוט בצעדים מתאימים, כגון התקשרות ללקוחות, ולעקוב אחר מימוש התפקיד.
 • מערכת CRM יכולה לסייע לחדר כושר בניתוח נתוני מכירות, שיווק ושירות לקוחות כדי לזהות מה עובד ומה לא עובד כך שהמשרד יוכל לבצע את השיפורים הנדרשים.

מערכות ה-CRM הטובות ביותר עבור חדרי כושר ומועדוני כושר

דירוג זה כולל תוכנות CRM העונות על הצרכים של מועדוני כושר בכל הגדלים. הם נוחים למנהלים, למנהלים ולמאמנים, כמו גם ללקוחות רגילים.

1. Gymdesk

Gymdesk היא תוכנה מקיפה לניהול חדר כושר אשר תוכננה לעזור לבעלי חדר כושר לייעל את פעילותם ולספק לחבריהם חוויה חלקה. עם Gymdesk, בעלי חדר כושר יכולים לנהל בקלות את החברות שלהם, לתזמן שיעורים, לעקוב אחר נוכחות ולהפיק דוחות. תוכנה זו היא פתרון אחד לכל המשימות הקשורות לחדר הכושר, מה שהופך אותה לכלי חיוני לבעלי כושר שרוצים לנהל את מכוני הכושר שלהם ביעילות.

2. Glofox

תוכנה אהובה עבור מרכזי כושר, עסקים לאימון אישי וחדרי כושר נקראת Glofox. הוא מספק מספר פונקציות, כגון תזמון שיעורים, ניהול חברות ועיבוד תשלומים, כדי לסייע לארגוני כושר לנהל את הפעילות שלהם בצורה יעילה יותר. 

הממשק הידידותי למשתמש של גלופוקס, המקל לשימוש הן עבור בעלי עסקים בתחום הכושר והן עבור לקוחותיהם, הוא אחד היתרונות הבולטים שלו. לקוחות יכולים להשתמש באפליקציה לנייד של הפלטפורמה כדי לתזמן שיעורים, לנהל את החברות שלהם ולבצע תשלומים. לקוחות עשויים למצוא ולהזמין שיעורים בקלות רבה יותר הודות לשילוב החלק של האפליקציה הזו עם אתר האינטרנט של הסטודיו או חדר הכושר ופלטפורמות המדיה החברתית.

3. Mindbody

תוכנה זו בשם Mindbody נוצרה כדי לסייע לארגוני בריאות וכושר בניהול יעיל של הפעילות היומיומית שלהם. CRM זה לחדר כושר מספק מספר שירותים, כולל אוטומציה של שיווק, תזמון פגישות, תזמון שיעורים ועיבוד תשלומים.

אחד היתרונות העיקריים של Mindbody הוא הממשק הידידותי שלו, המקל על חברות לנהל את הפעילות היומיומית שלהן וללקוחות לקבוע ולנהל את השיעורים והפגישות שלהם. לקוחות יכולים לגשת ליכולות הפלטפורמה גם באמצעות אפליקציה לנייד, המאפשרת לעסקים לשמור על קשר עם לקוחותיהם ולהעניק חווית משתמש חלקה.

4. TeamUp

מרכזי כושר כמו חדרי כושר ואולפנים יכולים להרוויח מאימוץ תוכנת TeamUp CRM במספר דרכים:

 • הניהול של נתוני החברות, כולל פרטי חברים, היסטוריית תשלומים ורשומות נוכחות, נעשה קל יותר על ידי TeamUp CRM. זה מאפשר למכוני כושר לפקח על הלקוחות שלהם ולוודא שהם מנצלים את המנוי שלהם.
 • ל-TeamUp CRM יש כלים לתזמון שיעורים שמקלים על מכוני כושר לתכנן ולפקח על שיעורים. חדרי כושר יכולים לתכנן את לוחות הזמנים של השיעורים שלהם כדי למקסם את הנוכחות, למנוע ביטולי שיעורים ולהפחית אי-הופעה.
 • עם כלי עיבוד הכסף של TeamUp CRM, חדרי כושר עשויים לקבל תשלומים מקוונים, לייעל את תהליך התשלום ולהפחית את האפשרות לאיבוד תשלומים או עמלות מאוחרות.
 • TeamUp CRM מציע כלי תקשורת, כגון קמפיינים בדוא”ל והודעות טקסט, המאפשרים לחדרי כושר לשמור על קשר עם הלקוחות שלהם. זה יכול לסייע למכוני כושר ליידע לקוחות על לוחות זמנים של שיעורים, מבצעים מיוחדים ומידע חיוני אחר.
 • מרכזי כושר עשויים לעקוב אחר הביצועים שלהם ולקבל החלטות מונעות נתונים בעזרת שירותי הדיווח והניתוח של TeamUp CRM. זה יכול לסייע למכוני כושר לייעל את התהליכים שלהם, לשפר את חווית הלקוח ולהרחיב את קהל הלקוחות שלהם.

5. Virtuagym

זוהי אפליקציית CRM מבוססת ענן המיועדת אך ורק למגזר הבריאות והבריאות. הוא מספק מגוון עצום של תכונות וכלים כדי לסייע לחדרי כושר, אולפני כושר, מאמנים אישיים ועסקים אחרים המעורבים בבריאות ובריאות בניהול הפעילות שלהם ובשיפור חווית הלקוח.

כלי ניהול החברות שמציעה Virtuagym הם בין התכונות הטובות ביותר שלה. פתרונות אלה מקלים על עסקים לנהל את נתוני החברים, לעקוב אחר תשלומים ולעקוב אחר נוכחות. עסקים עשויים לאמת שהם מספקים שירות באיכות גבוהה ולקבל החלטות מונעות נתונים לגבי איך למקסם את ההיצע שלהם על ידי ניהול תיעוד יסודי של החברים שלהם.

חדר כושר

6. ZenPlanner

עסקים הקשורים לכושר, לרבות חדרי כושר, אולפנים, בתי ספר לאומנויות לחימה ואולפני יוגה הם שוק היעד של ZenPlanner. חברות כושר המבקשות לפשט את פעולותיהן ולשפר את שביעות רצון הלקוחות ימצאו את זה מועיל במיוחד. יכולות ניהול החברות, תזמון השיעורים, עיבוד התשלומים, התקשורת, מעקב הכושר והדיווח של ZenPlanner יכולים לסייע לעסקים בניהול יעיל יותר של הלקוחות, השיעורים והתשלומים שלהם ובמקביל לתת להם תובנות שימושיות לגבי מצבם.

7. PushPress

PushPress היא תוכנת מרכז הכושר ששומרת הן על הצוות והן על הפטרונים. PushPress מסייע לצמיחה בהכנסות, בהירות מדדים, אוטומציה של משימות ושיפור חווית חדר הכושר הכוללת עבור הלקוחות שלך. מערכת ה-POS (נקודת המכירה) המשולבת של PushPress, המאפשרת לחברות למכור מוצרים קמעונאיים ולנהל מלאי בצורה יעילה יותר, היא תכונה מיוחדת נוספת של התוכנה.

PushPress היא תוכנת CRM הכל כלול שיכולה לסייע לעסקים בתחום הכושר לנהל את הפעילות שלהם בצורה יעילה יותר, להביא לקוחות ולשמור עליהם ולהרחיב את קהל הלקוחות שלהם. PushPress מציעה לעסקים פתרונות מתוחכמים לניהול חברות, תזמון שיעורים, עיבוד תשלומים, תקשורת, ניהול קמעונאות ודיווח שיכולים לעזור לעסקים להתנהל בצורה יעילה יותר ולהעניק ללקוחות חוויה טובה יותר.

סיכום

יזם חייב להסתפק ברשימה של כלים חיוניים לפני שהוא בוחר באחת מהמערכות הללו על מנת להימנע מתשלום יתר על שבבים מיותרים.

חשוב לקרוא חוות דעת של לקוחות על מנת להבין כיצד המוצר פועל בפועל. עדיף לבחור בפלטפורמה עם תקופת ניסיון אם לצוות חדר הכושר אין ניסיון קודם עם מערכות CRM, ולשאול אנשי מקצוע של תמיכה טכנית לפני ביצוע רכישה האם יש סיכוי לקבל החזר אם התוכנה לא מתאימה.

מיכאל
מיכאל

מיכאל הוא מאמן כושר אישי מנוסה שעבד עם עשרות לקוחות ועזר להם לשפר את הרגלי התזונה שלהם, להכנס לכושר ולרדת במשקל.

אולי יעניין אותך...
kosher food
אוכל כשר בחו”ל

לאנשים רבים, כשרות אינה רק עניין של דת, אלא אורח חיים. כשמדובר בנסיעות לחו”ל, עמידה בכללי הכשרות יכולה להפוך לאתגר משמעותי. רבים מוצאים עצמם מתמודדים

מלון פארק מים
מלונות שאפשר לאכול בהם בריא

בעולם המהיר של היום, חופשות מציעות הזדמנות פז להיטען ולהתחדש. בעוד שרבים מקשרים נסיעות לפינוק ורוגע, ישנה מגמה הולכת וגוברת של חופשות בריאות המעניקות עדיפות

כמה ויטמין D צריך ביום
כמה חלבון שיער צריך

שיער מורכב בעיקר מחלבון המכונה קרטין, המהווה כ-95% מהמבנה שלו. הקרטין מורכב מ-15-20 סוגים שונים של חומצות אמינו, שהן אבני הבניין של החלבון. חלבון זה

לחץ על אחת התוויות להגדלה
דילוג לתוכן