שירות לקוחות:
שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 250 שקלים!

כמה קלוריות שורפים בריצה

ריצה היא דרך יעילה להפליא לשרוף קלוריות, המספקת דחיפה משמעותית להוצאת הקלוריות הכוללת שלך. אבל אולי אתם תוהים, כמה קלוריות אתם שורפים בריצה

מספר הקלוריות שאתה שורף בזמן הריצה יכול להיות תלוי בגורמים שונים כולל המשקל שלך, מהירות, עוצמת הריצה ושטח. כלל אצבע כללי הוא שבממוצע, אדם שורף כ-100 קלוריות למייל. עם זאת, זה יכול לעלות באופן משמעותי אם אתה רץ בקצב מהיר יותר או בעלייה.

קרא גם את המדריך שלנו על כמה קלוריות יש בקינואה כאן.

השאלה, כמה קלוריות שורפים בריצה היא שאלה נפוצה לחובבי [1]כושר שרוצים למדוד את ההוצאה האנרגטית שלהם. אדם במשקל 150 קילו שרץ מייל קלוריות אתה שורף בריצהבקצב מתון עלול לשרוף כ-100 עד 150 קלוריות. מספר זה יכול להגיע גבוה יותר אם האדם מגביר את האינטנסיביות או רץ מרחק ארוך יותר.

המשך לקרוא כדי ללמוד כמה קלוריות אתה שורף בריצה של מייל, וכיצד אתה יכול להפוך את הריצה לחלק משגרת האימון שלך.

שריפת קלוריות למייל:
הערכה כללית לקלוריות שנשרפו במייל אחד היא כ-100 קלוריות למייל. עם זאת, מספר סטנדרטי זה משתנה לפי פרט. משקל הגוף משחק תפקיד. גורם עיקרי.

לפי תרשים של המועצה האמריקאית לפעילות גופנית, אדם במשקל 120 קילו שורף כ-11.4 קלוריות לדקה בזמן ריצה. אז אם אותו אדם רץ 10 דקות מייל, הוא ישרוף 114 קלוריות. אם אותו אדם שקל 180 קילו, שריפת הקלוריות עולה ל-17 קלוריות לדקה. הרץ במשקל 180 קילו ישרוף 170 קלוריות בריצה אותו מייל של 10 דקות.

אולי תרצה לקרוא על כמה קלוריות יש בבירה כאן.

מיכאל
מיכאל

מיכאל הוא מאמן כושר אישי מנוסה שעבד עם עשרות לקוחות ועזר להם לשפר את הרגלי התזונה שלהם, להכנס לכושר ולרדת במשקל.

אולי יעניין אותך...
האם פוקר יכול להיות בריא?

כשחושבים על פעילויות בריאות, כנראה שפוקר לא נמצא בראש הרשימה. זה ידוע יותר בחדרים מעושנים או בבוהק העז של אורות הקזינו מאשר ביתרונות הבריאותיים שלו.

איך לעצור התקף שיעול
שיעול נבחני

שיעול נובח יכול להדאיג ההורים לשמוע, במיוחד כאשר הוא נובע מהקטנים שלהם. הצליל הייחודי דומה לרוב לנביחה של כלב ים, ולמרות שהוא אופייני למדי, הבנת

חומצה פולית למבוגרים
חומצה פולית למבוגרים

חומצה פולית, המוחלפת לעתים קרובות עם המקבילה הטבעית שלה “פולאט”, היא צורה סינתטית של ויטמין B9. חיוני לגוף האדם אך אינו מיוצר באופן טבעי, ויטמין

לחץ על אחת התוויות להגדלה
× שלום, איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן