שירות לקוחות:
שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 250 שקלים!

כמה קלוריות יש בלחמניה

כמה קלוריות יש בלחמניה השאלה הפשוטה לכאורה הזו נדונה לעתים קרובות על ידי אלו המודעים לצריכת התזונה שלהם או שואפים לשמור על תזונה בריאה. תכולת הקלוריות של לחמנייה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים, כמו גודלה, מרכיביה ושיטות ההכנה שלה. קביעת המספר המדויק של הקלוריות דורשת התחשבות בסוג הלחמנייה הספציפית הנבדקת. כמה קלוריות יש בלחמניה ובכן, זה תלוי אם זו לחמנייה לבנה רגילה, לחמנייה מחיטה מלאה, או לחמנייה מיוחדת כמו בריוש או לחמניית בייגלה.

ספירת הקלוריות יכולה להיות מושפעת גם מכל תוספות, מילוי או ממרחים נוספים. בין אם מדובר בלחמניית המבורגר, לחמניית נקניקייה או לחמניית ארוחת ערב, הבנת הערך הקלורי חיונית לביצוע בחירות תזונתיות מושכלות. אז, אם אתם תוהים את סך הקלוריות בלחמנייה, המשך לקרוא בעודנו מתעמקים בעולם המרתק של תזונת לחמנייה.

הימנע מהלחמניה

בדומה לקערות בוריטו, ההמבורגר “ללא לחמנייה” הפך בשנים האחרונות לבחירת מזון מועדפת על בעלי פחמימות וקלוריות. הזמנת לחמניית המבורגר ללא לחמנייה לפני 15 שנה הייתה מביאה לך כמה מבטים מוזרים ברצינות, אבל עכשיו זה חלק מקובל מהתרבות שלנו [1]. אבל האם זה שווה את זה?

לחמניית לחם

לחמניית שומשום ב-Red Robin מכילה 240 קלוריות, 4 גרם שומן, 490 מ”ג נתרן, 43 גרם פחמימות, 7 גרם חלבון ו-6 גרם סוכר. המבורגר “Keep it Simple”, שיש בו קציצת בקר, חסה, עגבניות, בצל וחמוצים המוגשים בלחמניית שומשום, מכיל 624 קלוריות, 33 גרם שומן, 1,041 מ”ג נתרן, 47 גרם פחמימות, 34 גרם חלבון. ו-8 גרם סוכר.

לא צריך מדען טילים כדי להבין שהפיל את הלחמנייה עושה הבדל משמעותי, וחוסך לך את המקבילה הקלורית של 43 Cheez-Its ואת המקבילה לפחמימות של שישה מוטות בייגלה. רוב הלחמניות דומות בגודלן ובתזונתן ללחמניית ה-Red Robin, כך שהולכת ללא לחמניות היא דרך לגלח קלוריות רציניות ופחמימות מהארוחה. מסעדות רבות מציעות את הבחירה “לעטוף” את ההמבורגר שלך, מה שמאפשר לך לאכול אותו בידיים כמו המבורגר מסורתי, אך להימנע ממשקל מת תזונתי של לחמנייה.

קרא עוד על כמה קלוריות זה קילו כאן

פסק הדין

לאחר פירוט המספרים, גילינו שזריקת הלחמנייה שלך היא דרך קיימא לחסוך בקלוריות ובפחמימות. זה אולי יביא למעט פחות נחשק, המבורגר או כריך, אבל אין ספק שהשינוי מספיק כדי לעשות את ההבדל – במיוחד אם אתה עושה את זה על בסיס קבוע. בעוד שחלקם עשויים להרגיש שהזמנת המבורגר ללא לחמנייה היא חריגה, המספרים מדברים בעד עצמם. זה יכול להיות קל לדאוג לפרטים לא משמעותיים בזמן דיאטה, אבל כדאי לזכור את זה.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו על כמה קלוריות יש בתמר כאן.

 

מיכאל
מיכאל

מיכאל הוא מאמן כושר אישי מנוסה שעבד עם עשרות לקוחות ועזר להם לשפר את הרגלי התזונה שלהם, להכנס לכושר ולרדת במשקל.

אולי יעניין אותך...
kosher food
אוכל כשר בחו”ל

לאנשים רבים, כשרות אינה רק עניין של דת, אלא אורח חיים. כשמדובר בנסיעות לחו”ל, עמידה בכללי הכשרות יכולה להפוך לאתגר משמעותי. רבים מוצאים עצמם מתמודדים

מלון פארק מים
מלונות שאפשר לאכול בהם בריא

בעולם המהיר של היום, חופשות מציעות הזדמנות פז להיטען ולהתחדש. בעוד שרבים מקשרים נסיעות לפינוק ורוגע, ישנה מגמה הולכת וגוברת של חופשות בריאות המעניקות עדיפות

כמה ויטמין D צריך ביום
כמה חלבון שיער צריך

שיער מורכב בעיקר מחלבון המכונה קרטין, המהווה כ-95% מהמבנה שלו. הקרטין מורכב מ-15-20 סוגים שונים של חומצות אמינו, שהן אבני הבניין של החלבון. חלבון זה

לחץ על אחת התוויות להגדלה
דילוג לתוכן