שירות לקוחות:
שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 250 שקלים!

כמה קלוריות יש בלחמניה

כמה קלוריות יש בלחמניה השאלה הפשוטה לכאורה הזו נדונה לעתים קרובות על ידי אלו המודעים לצריכת התזונה שלהם או שואפים לשמור על תזונה בריאה. תכולת הקלוריות של לחמנייה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים, כמו גודלה, מרכיביה ושיטות ההכנה שלה. קביעת המספר המדויק של הקלוריות דורשת התחשבות בסוג הלחמנייה הספציפית הנבדקת. כמה קלוריות יש בלחמניה ובכן, זה תלוי אם זו לחמנייה לבנה רגילה, לחמנייה מחיטה מלאה, או לחמנייה מיוחדת כמו בריוש או לחמניית בייגלה.

ספירת הקלוריות יכולה להיות מושפעת גם מכל תוספות, מילוי או ממרחים נוספים. בין אם מדובר בלחמניית המבורגר, לחמניית נקניקייה או לחמניית ארוחת ערב, הבנת הערך הקלורי חיונית לביצוע בחירות תזונתיות מושכלות. אז, אם אתם תוהים את סך הקלוריות בלחמנייה, המשך לקרוא בעודנו מתעמקים בעולם המרתק של תזונת לחמנייה.

הימנע מהלחמניה

בדומה לקערות בוריטו, ההמבורגר “ללא לחמנייה” הפך בשנים האחרונות לבחירת מזון מועדפת על בעלי פחמימות וקלוריות. הזמנת לחמניית המבורגר ללא לחמנייה לפני 15 שנה הייתה מביאה לך כמה מבטים מוזרים ברצינות, אבל עכשיו זה חלק מקובל מהתרבות שלנו [1]. אבל האם זה שווה את זה?

לחמניית לחם

לחמניית שומשום ב-Red Robin מכילה 240 קלוריות, 4 גרם שומן, 490 מ”ג נתרן, 43 גרם פחמימות, 7 גרם חלבון ו-6 גרם סוכר. המבורגר “Keep it Simple”, שיש בו קציצת בקר, חסה, עגבניות, בצל וחמוצים המוגשים בלחמניית שומשום, מכיל 624 קלוריות, 33 גרם שומן, 1,041 מ”ג נתרן, 47 גרם פחמימות, 34 גרם חלבון. ו-8 גרם סוכר.

לא צריך מדען טילים כדי להבין שהפיל את הלחמנייה עושה הבדל משמעותי, וחוסך לך את המקבילה הקלורית של 43 Cheez-Its ואת המקבילה לפחמימות של שישה מוטות בייגלה. רוב הלחמניות דומות בגודלן ובתזונתן ללחמניית ה-Red Robin, כך שהולכת ללא לחמניות היא דרך לגלח קלוריות רציניות ופחמימות מהארוחה. מסעדות רבות מציעות את הבחירה “לעטוף” את ההמבורגר שלך, מה שמאפשר לך לאכול אותו בידיים כמו המבורגר מסורתי, אך להימנע ממשקל מת תזונתי של לחמנייה.

קרא עוד על כמה קלוריות זה קילו כאן

פסק הדין

לאחר פירוט המספרים, גילינו שזריקת הלחמנייה שלך היא דרך קיימא לחסוך בקלוריות ובפחמימות. זה אולי יביא למעט פחות נחשק, המבורגר או כריך, אבל אין ספק שהשינוי מספיק כדי לעשות את ההבדל – במיוחד אם אתה עושה את זה על בסיס קבוע. בעוד שחלקם עשויים להרגיש שהזמנת המבורגר ללא לחמנייה היא חריגה, המספרים מדברים בעד עצמם. זה יכול להיות קל לדאוג לפרטים לא משמעותיים בזמן דיאטה, אבל כדאי לזכור את זה.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו על כמה קלוריות יש בתמר כאן.

 

מיכאל
מיכאל

מיכאל הוא מאמן כושר אישי מנוסה שעבד עם עשרות לקוחות ועזר להם לשפר את הרגלי התזונה שלהם, להכנס לכושר ולרדת במשקל.

אולי יעניין אותך...
האם פוקר יכול להיות בריא?

כשחושבים על פעילויות בריאות, כנראה שפוקר לא נמצא בראש הרשימה. זה ידוע יותר בחדרים מעושנים או בבוהק העז של אורות הקזינו מאשר ביתרונות הבריאותיים שלו.

איך לעצור התקף שיעול
שיעול נבחני

שיעול נובח יכול להדאיג ההורים לשמוע, במיוחד כאשר הוא נובע מהקטנים שלהם. הצליל הייחודי דומה לרוב לנביחה של כלב ים, ולמרות שהוא אופייני למדי, הבנת

חומצה פולית למבוגרים
חומצה פולית למבוגרים

חומצה פולית, המוחלפת לעתים קרובות עם המקבילה הטבעית שלה “פולאט”, היא צורה סינתטית של ויטמין B9. חיוני לגוף האדם אך אינו מיוצר באופן טבעי, ויטמין

לחץ על אחת התוויות להגדלה
× שלום, איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן