שירות לקוחות:
שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 250 שקלים!

כמה קלוריות בסופגניה

כמה קלוריות בסופגניה, אתה שואל? ובכן, התשובה עשויה להשתנות בהתאם למספר גורמים כמו גודל, סוג ותוספות. מסופגניות מזוגגות קלאסיות ועד זנים מלאים מפוצצים בטוב טעם קרמי, הערך הקלורי יכול להיות שונה באופן משמעותי. בין אם אתם מתמכרים לסופגנייה מסורתית בצורת טבעת או בוחר בשילוב טעמים הרפתקני יותר, הבנת ספירת הקלוריות חיונית לביצוע בחירות תזונתיות מושכלות.

אז, הצטרפו אלינו לחקר הזה כשאנחנו חושפים את הסודות הקלוריים של הפינוקים שאי אפשר לעמוד בפניהם. התכוננו לגלות את טווחי הקלוריות המפתיעים ואולי תמצאו איזון בין התענגות על הפינוק מדי פעם לבין שמירה על אורח חיים מודע לבריאות. כמה קלוריות בסופגניה? בואו נגלה ביחד.

כך מסתכמות כמה מהסופגניות הפופולריות ביותר:

  • מזוגג

200-250 קלוריות

אם אתה רוצה ללכת על הגבול הדק שבין פינוק כולל לפינוק פשוט, סופגניה מזוגגת עשויה להיות ההימור הטוב ביותר שלך. לעתים קרובות דל יחסית בקלוריות, אפשרות זו יכולה לספק את התשוקה שלך עם משהו קלאסי וטעים אמין [1].

זכור שספירת הקלוריות משתנה לפי מאפייה. Krispy Kreme מדווחת שהגרסה שלה מגיעה ל-190 בערך, בעוד שגדלים גדולים יותר יכולים לזחול מעבר ל-300.

קרא עוד על כמה קלוריות יש ב 4 כפות קוואקר כאן

  • שוקולד קר/קפוא 

סופגניות250-300 קלוריות

מי יכול להגיד לא לשוקולד? אם אתה מעדיף את הסופגנייה שלך עם חלק מהדברים הטובים, אתה מסתכל על קלוריות נוספות. בשביל מה שזה שווה, לחלק מהסופגניות של עוגת שוקולד יש פחות קלוריות מבני הדודים הקפואים שלהם.

שוב, לסופגניות של Krispy Kreme היו כמה מספירת הקלוריות הנמוכה ביותר, שהגיעו ל-240 קלוריות, בעוד ש-Dunkin’ מציע את אותו הדבר עבור 280 קלוריות. בונוס – ספרינקים מוסיפים רק כ-10 קלוריות לסופגנייה ב-Dunkin’.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו על כמה קלוריות בתפוח כאן.

  • מיושן

300 קלוריות

כמו המזוגגות, סופגניית OG יכולה להיות קלה יותר מאשר חלקה ממולאת או עם ציפוי נדיב. תוצרת בית היא תמיד טובה יותר, ואתה יכול למזער את ספירת הקלוריות שלך על ידי הקצפה של סופגניות עוגות מיושנות במטבח שלך.

לסופגניות העוגה המסורתיות ב-Dunkin ו- Krispy Kreme יש כ-290 קלוריות. הסופגנייה המיושנת של סטארבקס מפנקת יותר ב-480 קלוריות.

קרא עוד על כמה קלוריות יש בכוס חלב כאן

  • מלא ג’לי 

300 קלוריות

זה לא אמור להפתיע יותר מדי שהוספת אבקת סוכר וג’לי תעלה את ספירת הקלוריות בסופגנייה הפופולרית הזו (בהשוואה לסופגנייה מזוגגת), אבל היא עדיין לא טעימה קלורית כמו ביסמרק או קרם- ג’ון ארוך מלא, חלבי.

ייתכן שתרצה גם לעיין במדריך שלנו על כמה קלוריות יש בציפס כאן.

מיכאל
מיכאל

מיכאל הוא מאמן כושר אישי מנוסה שעבד עם עשרות לקוחות ועזר להם לשפר את הרגלי התזונה שלהם, להכנס לכושר ולרדת במשקל.

אולי יעניין אותך...
האם גמגום זה תורשתי
 טיפול בגמגום

גמגום הוא הפרעת דיבור המתאפיינת בחזרות על צלילים, הברות או מילים, מתיחת צלילים והפסקות בתהליך הדיבור. אנשים הסובלים מגמגום יודעים מה הם רוצים לומר אך

האם פוקר יכול להיות בריא?

כשחושבים על פעילויות בריאות, כנראה שפוקר לא נמצא בראש הרשימה. זה ידוע יותר בחדרים מעושנים או בבוהק העז של אורות הקזינו מאשר ביתרונות הבריאותיים שלו.

איך לעצור התקף שיעול
שיעול נבחני

שיעול נובח יכול להדאיג ההורים לשמוע, במיוחד כאשר הוא נובע מהקטנים שלהם. הצליל הייחודי דומה לרוב לנביחה של כלב ים, ולמרות שהוא אופייני למדי, הבנת

לחץ על אחת התוויות להגדלה
דילוג לתוכן