שירות לקוחות:
שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 250 שקלים!

הליקובקטר פילורי – טיפול טבעי

החיידק הליקובקטר פילורי, שהוא מקור למגוון מחלות עיכול, נפוץ למדי באוכלוסייה האנושית. חיפוש אחר טיפולים טבעיים להפחתת התסמיןים של הליקובקטר פילורי הוא נושא שמעניין הרבה אנשים. אחד המתיחסים החשובים ביותר לטיפול טבעי זה הוא שימוש בתוספי פרוביוטיקה.

הפרוביוטיקה הם חיידקים “חיים” שמסייעים לשמר את האיזון הביולוגי של החיידקים במעיינו. הם יכולים לעזור לשמר את תפקוד המעי הנורמלי ולהפחית את התסמינים המשותפים של הליקובקטר פילורי, כולל תחושת בלאט, צרבת, בחילה ואף פגיעה במעי.

במספר מחקרים נמצא ששימוש בתוספי פרוביוטיקה יכול להיות אפקטיבי למניעת ולטיפול בחיידק הליקובקטר פילורי. הם יכולים להגן על מערכת העיכול שלנו מתקפת החיידק ולתמוך בהתאוששות מהחיידק כאשר הוא כבר נמצא.

הפרוביוטיקה מסייעת גם בשמירה על תפקוד המעיים ושיפור המערכת החיסונית שלנו. כאשר המערכת החיסונית שלנו חזקה, אנו יותר מסוגלים להתמודד עם מחלות וחיידקים שונים, כולל הליקובקטר פילורי.

חשוב לציין שטיפול בהליקובקטר פילורי באמצעות תוספי פרוביוטיקה אינו תחליף לטיפול הרפואי הרגיל. הוא יכול לשמש כמשלים לו, ויש להתייעץ עם הרופא שלך לפני התחלת שימוש בכל תוסף תזונתי.

בנוסף, האורח חיים הבריא שלך הוא גורם מרכזי בשמירה על מערכת העיכול שלך. אז, בעת שימוש בתוספי פרוביוטיקה, עדיף להיות מחויבים גם לתזונה מאוזנת, תרגול רגיל ושינה מספקת.

בסה”כ, טיפול טבעי בהליקובקטר פילורי על ידי שימוש בתוספי פרוביוטיקה יכול להיות דרך חכמה לשמור על בריאות המעיים שלך. תוספי הפרוביוטיקה מספקים דרך טבעית ובטוחה להגביר את החיידקים המועילים במעיינו, מה שעשוי לתמוך בהגנה מול הליקובקטר פילורי. זכור להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתתחיל להשתמש בתוספים,

מיכאל
מיכאל

מיכאל הוא מאמן כושר אישי מנוסה שעבד עם עשרות לקוחות ועזר להם לשפר את הרגלי התזונה שלהם, להכנס לכושר ולרדת במשקל.

אולי יעניין אותך...
kosher food
אוכל כשר בחו”ל

לאנשים רבים, כשרות אינה רק עניין של דת, אלא אורח חיים. כשמדובר בנסיעות לחו”ל, עמידה בכללי הכשרות יכולה להפוך לאתגר משמעותי. רבים מוצאים עצמם מתמודדים

מלון פארק מים
מלונות שאפשר לאכול בהם בריא

בעולם המהיר של היום, חופשות מציעות הזדמנות פז להיטען ולהתחדש. בעוד שרבים מקשרים נסיעות לפינוק ורוגע, ישנה מגמה הולכת וגוברת של חופשות בריאות המעניקות עדיפות

כמה ויטמין D צריך ביום
כמה חלבון שיער צריך

שיער מורכב בעיקר מחלבון המכונה קרטין, המהווה כ-95% מהמבנה שלו. הקרטין מורכב מ-15-20 סוגים שונים של חומצות אמינו, שהן אבני הבניין של החלבון. חלבון זה

לחץ על אחת התוויות להגדלה
דילוג לתוכן